1 400+ recenzií 4 600+ pneumatík 100+ testov 460 000+ sledovaných cien

Porovnanie Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV vs Triangle WINTERX TW401

Celkové hodnotenie
PTI – Pneutesty Index
6,6
5,7
Profil pneumatík
Sneh Mokro Sucho Ľad Ekonomika Hluk a komfort najlepšia z vybraných stred vybraných Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV – Sneh Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV – Mokro Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV – Sucho Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV – Ekonomika Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV – Hluk a komfort Triangle WINTERX TW401 – Sneh Triangle WINTERX TW401 – Mokro Triangle WINTERX TW401 – Sucho Triangle WINTERX TW401 – Ekonomika Triangle WINTERX TW401 – Hluk a komfort

Klikom na meno pneumatiku z pavúka skryjete alebo vrátite. Os porovnáva len vybrané pneumatiky medzi sebou — okraj je najlepšia z nich. Tvar tu nehovorí, aká je pneumatika v celom poli, ale kto z vybraných je lepší. Nemerané osi tvar preskakuje: Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV: Ľad; Triangle WINTERX TW401: Ľad.

Porovnanie disciplín
Sneh
41 ≈ ako priemer
5 testov len z brzdenia a ovládateľnosti
53 +1 % ▲
5 testov
z čoho sa skladá Sneh (3)
brzdenie na snehu
46 ≈ ako priemer
5 testov
73 +3 % ▲
4 Testy
trakcia na snehu
– Nemerané.
12 −2 %
4 Testy
ovládateľnosť na snehu
28 ≈ ako priemer
5 testov
53 ≈ ako priemer ▲
3 Testy
Mokro
43 +3 % ▲
5 testov
8 −6 %
6 testov
z čoho sa skladá Mokro (3)
brzdenie na mokre
41 +1 % ▲
5 testov
11 −5 %
5 testov
Aquaplaning
51 +4 % ▲
4 Testy
0 −9 %
3 Testy
ovládateľnosť na mokre
24 −1 % ▲
5 testov
2 −9 %
3 Testy
Sucho
32 −2 % ▲
5 testov
18 −5 %
5 testov
z čoho sa skladá Sucho (2)
brzdenie na suchu
5 −4 %
5 testov
24 −2 % ▲
3 Testy
ovládateľnosť na suchu
84 ≈ ako priemer ▲
5 testov
16 −12 %
2 Testy
Ľad
– Nemerané.
6 z 1 merania
1 test 1 test
z čoho sa skladá Ľad (1)
brzdenie na ľade
–
6 −14 %
1 test 1 test
Ekonomika
24 −4 % ▲
4 Testy
1 −10 %
5 testov
z čoho sa skladá Ekonomika (2)
úspornosť (valivý odpor a spotreba)
20 −5 % ▲
4 Testy
7 −7 %
3 Testy
výdrž (opotrebenie a oter)
43 −6 % ▲
1 test 1 test
3 −12 %
2 Testy
Hluk a komfort
11 −2 % ▲
4 Testy len z hluku
11 +2 %
3 Testy
z čoho sa skladá Hluk a komfort (2)
tichosť (meraný aj subjektívny hluk)
18 −2 %
4 Testy
79 +2 % ▲
2 Testy
pohodlie odpruženia
– Nemerané.
1 Nemerané.
Technológie
3PMSF 3PMSF
✓ Len v niektorých rozmeroch
✓ Len v niektorých rozmeroch
M+S M+S
✓
✓
Zosilený profil Zosilený profil
✓ Len v niektorých rozmeroch
✓ Len v niektorých rozmeroch
OE OE
✓ Len v niektorých rozmeroch iba táto
–
Ochrana disku Ochrana disku
✓ Len v niektorých rozmeroch iba táto
–
ROF ROF
✓ Len v niektorých rozmeroch iba táto
–
Seal Seal
✓ Len v niektorých rozmeroch iba táto
–
Porovnanie

Technológie

Zelené zvýraznené má daná pneumatika navyše oproti ostatným; sivé majú všetky.

3PMSF 3PMSF* M+S M+S Zosilený profil Zosilený profil* OE OE* Ochrana disku Ochrana disku* ROF (dojazdová technológia) ROF* Seal (samotesniaca technológia) Seal*
3PMSF 3PMSF* M+S M+S Zosilený profil Zosilený profil*

* Len v niektorých rozmeroch

Porovnanie

Profil pneumatík

Tvar na prvý pohľad ukáže, v čom je ktorá z vybraných pneumatík silnejšia.

Sneh Mokro Sucho Ľad Ekonomika Hluk a komfort najlepšia z vybraných stred vybraných Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV – Sneh Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV – Mokro Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV – Sucho Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV – Ekonomika Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV – Hluk a komfort Triangle WINTERX TW401 – Sneh Triangle WINTERX TW401 – Mokro Triangle WINTERX TW401 – Sucho Triangle WINTERX TW401 – Ekonomika Triangle WINTERX TW401 – Hluk a komfort

Klikom na meno pneumatiku z pavúka skryjete alebo vrátite. Os porovnáva len vybrané pneumatiky medzi sebou — okraj je najlepšia z nich. Tvar tu nehovorí, aká je pneumatika v celom poli, ale kto z vybraných je lepší. Nemerané osi tvar preskakuje: Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV: Ľad; Triangle WINTERX TW401: Ľad.

Porovnanie

Porovnanie disciplín

Vyššie číslo a dlhšia čiara vždy znamenajú lepšiu pneumatiku — aj pri hluku (tichšia), spotrebe (úspornejšia) a opotrebení (vydrží dlhšie). v porovnaní s 172 zimnými pneumatikami

Napríklad mokro na brzdenie, aquaplaning a ovládateľnosť — ukáže, z čoho číslo disciplíny vzniklo.

Sneh

Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV z 10 meraní · 5 testov len z brzdenia a ovládateľnosti
porazí 60 z 148
41 ≈ ako priemer
🏆 Triangle WINTERX TW401 z 11 meraní · 5 testov
porazí 78 z 148
53 +1,2 %

Triangle WINTERX TW401 je najlepšia.

Podkategórie sneh

brzdenie na snehu

Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV 5 testov
porazí 67 z 147
46 ≈ ako priemer
🏆 Triangle WINTERX TW401 4 testy
porazí 107 z 147
73 +3,1 %

trakcia na snehu

Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV
– Nemerané.
Triangle WINTERX TW401 4 testy
porazí 13 z 117
12 −1,9 %

ovládateľnosť na snehu

Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV 5 testov
porazí 34 z 122
28 ≈ ako priemer
🏆 Triangle WINTERX TW401 3 testy
porazí 64 z 122
53 ≈ ako priemer

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Mokro

🏆 Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV z 14 meraní · 5 testov
porazí 74 z 172
43 +2,5 %
Triangle WINTERX TW401 z 14 meraní · 6 testov
porazí 14 z 172
8 −5,5 %

Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV je najlepšia.

Podkategórie mokro

brzdenie na mokre

🏆 Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV 5 testov
porazí 70 z 171
41 +1,2 %
Triangle WINTERX TW401 5 testov
porazí 18 z 171
11 −5,1 %

Aquaplaning

🏆 Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV 4 testy
porazí 67 z 134
51 +3,8 %
Triangle WINTERX TW401 3 testy
porazí 0 z 134
0 −9,1 %

ovládateľnosť na mokre

🏆 Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV 5 testov
porazí 30 z 127
24 −1,0 %
Triangle WINTERX TW401 3 testy
porazí 2 z 127
2 −9,0 %

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Sucho

🏆 Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV z 10 meraní · 5 testov
porazí 42 z 133
32 −1,6 %
Triangle WINTERX TW401 z 5 meraní · 5 testov
porazí 24 z 133
18 −5,3 %

Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV je najlepšia.

Podkategórie sucho

brzdenie na suchu

Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV 5 testov
porazí 6 z 133
5 −3,6 %
🏆 Triangle WINTERX TW401 3 testy
porazí 32 z 133
24 −1,6 %

ovládateľnosť na suchu

🏆 Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV 5 testov
porazí 98 z 117
84 ≈ ako priemer
Triangle WINTERX TW401 2 testy
porazí 18 z 117
16 −11,6 %

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Ľad

Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV
– Nemerané.
Triangle WINTERX TW401 z 1 merania · 1 test 1 test
porazí 4 z 72
6 z 1 merania
Podkategórie ľad

brzdenie na ľade

Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV
– Nemerané.
Triangle WINTERX TW401 1 test
porazí 4 z 72
6 −14,1 %

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Ekonomika

🏆 Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV z 5 meraní · 4 testy
porazí 32 z 133
24 −4,3 %
Triangle WINTERX TW401 z 7 meraní · 5 testov
porazí 1 z 133
1 −9,6 %

Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV je najlepšia.

Podkategórie ekonomika

úspornosť (valivý odpor a spotreba)

🏆 Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV 4 testy
porazí 25 z 128
20 −4,9 %
Triangle WINTERX TW401 3 testy
porazí 8 z 128
7 −7,4 %

výdrž (opotrebenie a oter)

🏆 Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV 1 test
porazí 40 z 95
43 −5,5 %
Triangle WINTERX TW401 2 testy
porazí 2 z 95
3 −12,3 %

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Hluk a komfort

🏆 Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV z 4 meraní · 4 testy len z hluku
porazí 14 z 128
11 −2,0 %
Triangle WINTERX TW401 z 2 meraní · 3 testy
porazí 13 z 128
11 +1,6 %

Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV je najlepšia.

Podkategórie hluk a komfort

tichosť (meraný aj subjektívny hluk)

Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV 4 testy
porazí 22 z 126
18 −2,0 %
🏆 Triangle WINTERX TW401 2 testy
porazí 99 z 126
79 +1,6 %

pohodlie odpruženia

Hankook W320A WINTER I*CEPT EVO2 SUV
– Nemerané.
Triangle WINTERX TW401
porazí 0 z 64
1 Nemerané.

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.