1 400+ recenzií 4 600+ pneumatík 100+ testov 460 000+ sledovaných cien

Porovnanie Kumho WINTERCRAFT WP52+ vs Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE +

Celkové hodnotenie
PTI – Pneutesty Index
8,3
8,6
Profil pneumatík
Sneh Mokro Sucho Ľad Ekonomika Hluk a komfort najlepšia z vybraných stred vybraných Kumho WINTERCRAFT WP52+ – Sneh Kumho WINTERCRAFT WP52+ – Mokro Kumho WINTERCRAFT WP52+ – Sucho Kumho WINTERCRAFT WP52+ – Ekonomika Kumho WINTERCRAFT WP52+ – Hluk a komfort Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + – Sneh Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + – Mokro Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + – Sucho Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + – Ekonomika Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + – Hluk a komfort

Klikom na meno pneumatiku z pavúka skryjete alebo vrátite. Os porovnáva len vybrané pneumatiky medzi sebou — okraj je najlepšia z nich. Tvar tu nehovorí, aká je pneumatika v celom poli, ale kto z vybraných je lepší. Nemerané osi tvar preskakuje: Kumho WINTERCRAFT WP52+: Ľad; Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE +: Ľad.

Porovnanie disciplín
Sneh
71 +3 %
7 testov
94 +4 % ▲
11 testov
z čoho sa skladá Sneh (3)
brzdenie na snehu
59 +3 %
4 Testy
92 +3 % ▲
8 testov
trakcia na snehu
81 +3 %
4 Testy
97 +6 % ▲
4 Testy
ovládateľnosť na snehu
73 +1 %
3 Testy
91 +2 % ▲
8 testov
Mokro
86 +7 %
7 testov
90 +7 % ▲
11 testov
z čoho sa skladá Mokro (3)
brzdenie na mokre
96 +11 % ▲
4 Testy
87 +8 %
8 testov
Aquaplaning
31 −1 %
4 Testy
87 +7 % ▲
7 testov
ovládateľnosť na mokre
81 +2 %
3 Testy
86 +2 % ▲
8 testov
Sucho
86 +2 % ▲
5 testov
54 ≈ ako priemer
7 testov
z čoho sa skladá Sucho (2)
brzdenie na suchu
98 +5 % ▲
4 Testy
58 ≈ ako priemer
7 testov
ovládateľnosť na suchu
41 −2 % ▲
3 Testy
36 ≈ ako priemer
7 testov
Ľad
58 z 1 merania
1 test 1 test
– Nemerané.
z čoho sa skladá Ľad (1)
brzdenie na ľade
59 +1 %
1 test 1 test
–
Ekonomika
52 +6 %
5 testov
76 +4 % ▲
9 testov
z čoho sa skladá Ekonomika (2)
úspornosť (valivý odpor a spotreba)
47 ≈ ako priemer
4 Testy
72 +3 % ▲
8 testov
výdrž (opotrebenie a oter)
47 +7 %
4 Testy
70 +3 % ▲
4 Testy
Hluk a komfort
14 ≈ ako priemer
5 testov
84 ≈ ako priemer ▲
7 testov
z čoho sa skladá Hluk a komfort (2)
tichosť (meraný aj subjektívny hluk)
23 ≈ ako priemer ▲
4 Testy
20 ≈ ako priemer
7 testov
pohodlie odpruženia
10 Nemerané.
87 Nemerané. ▲
Technológie
3PMSF 3PMSF
✓
✓ Len v niektorých rozmeroch
M+S M+S
✓
✓ Len v niektorých rozmeroch
Ochrana disku Ochrana disku
✓ Len v niektorých rozmeroch
✓ Len v niektorých rozmeroch
Sound Sound
✓ Len v niektorých rozmeroch
✓ Len v niektorých rozmeroch
Vhodné pre elektro Vhodné pre elektro
✓ Len v niektorých rozmeroch
✓ Len v niektorých rozmeroch
Zosilený profil Zosilený profil
✓ Len v niektorých rozmeroch
✓ Len v niektorých rozmeroch
3D lamely 3D lamely
–
✓ Len v niektorých rozmeroch iba táto
OE OE
–
✓ Len v niektorých rozmeroch iba táto
ROF ROF
–
✓ Len v niektorých rozmeroch iba táto
Seal Seal
–
✓ Len v niektorých rozmeroch iba táto
Porovnanie

Technológie

Zelené zvýraznené má daná pneumatika navyše oproti ostatným; sivé majú všetky.

3PMSF 3PMSF M+S M+S Ochrana disku Ochrana disku* Sound (tlmenie hluku) Sound* Vhodné pre elektro Vhodné pre elektro* Zosilený profil Zosilený profil*
3PMSF 3PMSF* M+S M+S* Ochrana disku Ochrana disku* Sound (tlmenie hluku) Sound* Vhodné pre elektro Vhodné pre elektro* Zosilený profil Zosilený profil* 3D lamely 3D lamely* OE OE* ROF (dojazdová technológia) ROF* Seal (samotesniaca technológia) Seal*

* Len v niektorých rozmeroch

Porovnanie

Profil pneumatík

Tvar na prvý pohľad ukáže, v čom je ktorá z vybraných pneumatík silnejšia.

Sneh Mokro Sucho Ľad Ekonomika Hluk a komfort najlepšia z vybraných stred vybraných Kumho WINTERCRAFT WP52+ – Sneh Kumho WINTERCRAFT WP52+ – Mokro Kumho WINTERCRAFT WP52+ – Sucho Kumho WINTERCRAFT WP52+ – Ekonomika Kumho WINTERCRAFT WP52+ – Hluk a komfort Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + – Sneh Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + – Mokro Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + – Sucho Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + – Ekonomika Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + – Hluk a komfort

Klikom na meno pneumatiku z pavúka skryjete alebo vrátite. Os porovnáva len vybrané pneumatiky medzi sebou — okraj je najlepšia z nich. Tvar tu nehovorí, aká je pneumatika v celom poli, ale kto z vybraných je lepší. Nemerané osi tvar preskakuje: Kumho WINTERCRAFT WP52+: Ľad; Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE +: Ľad.

Porovnanie

Porovnanie disciplín

Vyššie číslo a dlhšia čiara vždy znamenajú lepšiu pneumatiku — aj pri hluku (tichšia), spotrebe (úspornejšia) a opotrebení (vydrží dlhšie). v porovnaní s 172 zimnými pneumatikami

Napríklad mokro na brzdenie, aquaplaning a ovládateľnosť — ukáže, z čoho číslo disciplíny vzniklo.

Sneh

Kumho WINTERCRAFT WP52+ z 12 meraní · 7 testov
porazí 105 z 148
71 +2,6 %
🏆 Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + z 22 meraní · 11 testov
porazí 139 z 148
94 +3,5 %

Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + je najlepšia.

Podkategórie sneh

brzdenie na snehu

Kumho WINTERCRAFT WP52+ 4 testy
porazí 86 z 147
59 +2,6 %
🏆 Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 8 testov
porazí 135 z 147
92 +3,3 %

trakcia na snehu

Kumho WINTERCRAFT WP52+ 4 testy
porazí 94 z 117
81 +2,6 %
🏆 Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 4 testy
porazí 113 z 117
97 +5,5 %

ovládateľnosť na snehu

Kumho WINTERCRAFT WP52+ 3 testy
porazí 89 z 122
73 +1,4 %
🏆 Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 8 testov
porazí 110 z 122
91 +1,8 %

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Mokro

Kumho WINTERCRAFT WP52+ z 17 meraní · 7 testov
porazí 148 z 172
86 +6,7 %
🏆 Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + z 26 meraní · 11 testov
porazí 155 z 172
90 +7,4 %

Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + je najlepšia.

Podkategórie mokro

brzdenie na mokre

🏆 Kumho WINTERCRAFT WP52+ 4 testy
porazí 163 z 171
96 +11,0 %
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 8 testov
porazí 149 z 171
87 +7,5 %

Aquaplaning

Kumho WINTERCRAFT WP52+ 4 testy
porazí 41 z 134
31 −1,0 %
🏆 Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 7 testov
porazí 116 z 134
87 +7,4 %

ovládateľnosť na mokre

Kumho WINTERCRAFT WP52+ 3 testy
porazí 102 z 127
81 +1,8 %
🏆 Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 8 testov
porazí 109 z 127
86 +2,3 %

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Sucho

🏆 Kumho WINTERCRAFT WP52+ z 7 meraní · 5 testov
porazí 114 z 133
86 +2,3 %
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + z 14 meraní · 7 testov
porazí 71 z 133
54 ≈ ako priemer

Kumho WINTERCRAFT WP52+ je najlepšia.

Podkategórie sucho

brzdenie na suchu

🏆 Kumho WINTERCRAFT WP52+ 4 testy
porazí 130 z 133
98 +4,9 %
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 7 testov
porazí 76 z 133
58 ≈ ako priemer

ovládateľnosť na suchu

🏆 Kumho WINTERCRAFT WP52+ 3 testy
porazí 47 z 117
41 −1,9 %
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 7 testov
porazí 42 z 117
36 ≈ ako priemer

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Ľad

Kumho WINTERCRAFT WP52+ z 1 merania · 1 test 1 test
porazí 41 z 72
58 z 1 merania
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE +
– Nemerané.
Podkategórie ľad

brzdenie na ľade

Kumho WINTERCRAFT WP52+ 1 test
porazí 42 z 72
59 +1,0 %
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE +
– Nemerané.

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Ekonomika

Kumho WINTERCRAFT WP52+ z 10 meraní · 5 testov
porazí 69 z 133
52 +5,9 %
🏆 Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + z 12 meraní · 9 testov
porazí 100 z 133
76 +4,0 %

Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + je najlepšia.

Podkategórie ekonomika

úspornosť (valivý odpor a spotreba)

Kumho WINTERCRAFT WP52+ 4 testy
porazí 60 z 128
47 ≈ ako priemer
🏆 Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 8 testov
porazí 92 z 128
72 +3,1 %

výdrž (opotrebenie a oter)

Kumho WINTERCRAFT WP52+ 4 testy
porazí 44 z 95
47 +7,4 %
🏆 Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 4 testy
porazí 66 z 95
70 +3,3 %

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Hluk a komfort

Kumho WINTERCRAFT WP52+ z 4 meraní · 5 testov
porazí 18 z 128
14 ≈ ako priemer
🏆 Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + z 7 meraní · 7 testov
porazí 107 z 128
84 ≈ ako priemer

Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + je najlepšia.

Podkategórie hluk a komfort

tichosť (meraný aj subjektívny hluk)

🏆 Kumho WINTERCRAFT WP52+ 4 testy
porazí 28 z 126
23 ≈ ako priemer
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 7 testov
porazí 25 z 126
20 ≈ ako priemer

pohodlie odpruženia

Kumho WINTERCRAFT WP52+
porazí 6 z 64
10 Nemerané.
🏆 Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE +
porazí 55 z 64
87 Nemerané.

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.