1 400+ recenzií 4 600+ pneumatík 100+ testov 460 000+ sledovaných cien

Porovnanie Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 vs Yokohama V906

Celkové hodnotenie
PTI – Pneutesty Index
6,9
7,4
Profil pneumatík
Sneh Mokro Sucho Ľad Ekonomika Hluk a komfort najlepšia ≈ stred vybraných Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 – Sneh Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 – Mokro Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 – Sucho Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 – Ľad Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 – Ekonomika Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 – Hluk a komfort Yokohama V906 – Sneh Yokohama V906 – Mokro Yokohama V906 – Sucho Yokohama V906 – Ľad Yokohama V906 – Ekonomika Yokohama V906 – Hluk a komfort

Klikom na meno pneumatiku z pavúka skryjete alebo vrátite. Os porovnáva len vybrané pneumatiky medzi sebou — okraj je najlepšia z nich. Tvar tu nehovorí, aká je pneumatika v celom poli, ale kto z vybraných je lepší.

Porovnanie disciplín
Sneh
26 ≈ ako priemer ▲
7 testov
18 −2 %
10 testov
z čoho sa skladá Sneh (3)
brzdenie na snehu
24 −2 % ▲
6 testov
17 ≈ ako priemer
9 testov
trakcia na snehu
71 +5 % ▲
1 test 1 test
7 −4 %
5 testov
ovládateľnosť na snehu
15 ≈ ako priemer ▲
4 Testy
13 −3 %
2 Testy
Mokro
55 +3 %
7 testov
62 +4 % ▲
10 testov
z čoho sa skladá Mokro (3)
brzdenie na mokre
58 +3 %
6 testov
70 +5 % ▲
9 testov
Aquaplaning
26 ≈ ako priemer ▲
4 Testy
22 −1 %
5 testov
ovládateľnosť na mokre
43 ≈ ako priemer
4 Testy
48 +2 % ▲
2 Testy
Sucho
61 ≈ ako priemer
5 testov
79 +1 % ▲
5 testov
z čoho sa skladá Sucho (2)
brzdenie na suchu
64 ≈ ako priemer
5 testov
75 +2 % ▲
5 testov
ovládateľnosť na suchu
57 ≈ ako priemer
4 Testy
74 ≈ ako priemer ▲
2 Testy
Ľad
13 −14 % ▲
1 test 1 test
9 −4 %
3 Testy
z čoho sa skladá Ľad (2)
brzdenie na ľade
19 −14 % ▲
1 test 1 test
9 −4 %
3 Testy
trakcia na ľade
7 −8 %
1 test 1 test
– Nemerané.
Ekonomika
29 −4 % ▲
4 Testy
7 −10 %
5 testov
z čoho sa skladá Ekonomika (2)
úspornosť (valivý odpor a spotreba)
35 ≈ ako priemer ▲
4 Testy
2 −7 %
4 Testy
výdrž (opotrebenie a oter)
28 −8 % ▲
3 Testy
21 −11 %
5 testov
Hluk a komfort
58 −2 %
4 Testy
83 −1 % ▲
4 Testy
z čoho sa skladá Hluk a komfort (2)
tichosť (meraný aj subjektívny hluk)
15 −2 %
3 Testy
16 −1 % ▲
4 Testy
pohodlie odpruženia
50 Nemerané.
78 Nemerané. ▲
Technológie
3PMSF 3PMSF
✓ Len v niektorých rozmeroch
✓ Len v niektorých rozmeroch
M+S M+S
✓
✓ Len v niektorých rozmeroch
Ochrana disku Ochrana disku
✓ Len v niektorých rozmeroch
✓ Len v niektorých rozmeroch
Zosilený profil Zosilený profil
✓ Len v niektorých rozmeroch
✓ Len v niektorých rozmeroch
ROF ROF
✓ Len v niektorých rozmeroch iba táto
–
Porovnanie

Technológie

Zelené zvýraznené má daná pneumatika navyše oproti ostatným; sivé majú všetky.

3PMSF 3PMSF* M+S M+S Ochrana disku Ochrana disku* Zosilený profil Zosilený profil* ROF (dojazdová technológia) ROF*
3PMSF 3PMSF* M+S M+S* Ochrana disku Ochrana disku* Zosilený profil Zosilený profil*

* Len v niektorých rozmeroch

Porovnanie

Profil pneumatík

Tvar na prvý pohľad ukáže, v čom je ktorá z vybraných pneumatík silnejšia.

Sneh Mokro Sucho Ľad Ekonomika Hluk a komfort najlepšia ≈ stred vybraných Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 – Sneh Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 – Mokro Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 – Sucho Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 – Ľad Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 – Ekonomika Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 – Hluk a komfort Yokohama V906 – Sneh Yokohama V906 – Mokro Yokohama V906 – Sucho Yokohama V906 – Ľad Yokohama V906 – Ekonomika Yokohama V906 – Hluk a komfort

Klikom na meno pneumatiku z pavúka skryjete alebo vrátite. Os porovnáva len vybrané pneumatiky medzi sebou — okraj je najlepšia z nich. Tvar tu nehovorí, aká je pneumatika v celom poli, ale kto z vybraných je lepší.

Porovnanie

Porovnanie disciplín

Vyššie číslo a dlhšia čiara vždy znamenajú lepšiu pneumatiku — aj pri hluku (tichšia), spotrebe (úspornejšia) a opotrebení (vydrží dlhšie). v porovnaní s 172 zimnými pneumatikami

Napríklad mokro na brzdenie, aquaplaning a ovládateľnosť — ukáže, z čoho číslo disciplíny vzniklo.

Sneh

🏆 Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 z 11 meraní · 7 testov
porazí 38 z 148
26 ≈ ako priemer
Yokohama V906 z 17 meraní · 10 testov
porazí 26 z 148
18 −1,6 %

Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 je najlepšia.

Podkategórie sneh

brzdenie na snehu

🏆 Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 6 testov
porazí 35 z 147
24 −2,0 %
Yokohama V906 9 testov
porazí 25 z 147
17 ≈ ako priemer

trakcia na snehu

🏆 Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 1 test
porazí 82 z 117
71 +4,9 %
Yokohama V906 5 testov
porazí 8 z 117
7 −3,8 %

ovládateľnosť na snehu

🏆 Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 4 testy
porazí 18 z 122
15 ≈ ako priemer
Yokohama V906 2 testy
porazí 15 z 122
13 −3,2 %

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Mokro

Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 z 14 meraní · 7 testov
porazí 94 z 172
55 +3,3 %
🏆 Yokohama V906 z 24 meraní · 10 testov
porazí 107 z 172
62 +4,0 %

Yokohama V906 je najlepšia.

Podkategórie mokro

brzdenie na mokre

Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 6 testov
porazí 99 z 171
58 +2,9 %
🏆 Yokohama V906 9 testov
porazí 119 z 171
70 +4,8 %

Aquaplaning

🏆 Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 4 testy
porazí 34 z 134
26 ≈ ako priemer
Yokohama V906 5 testov
porazí 29 z 134
22 −1,3 %

ovládateľnosť na mokre

Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 4 testy
porazí 54 z 127
43 ≈ ako priemer
🏆 Yokohama V906 2 testy
porazí 61 z 127
48 +1,5 %

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Sucho

Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 z 9 meraní · 5 testov
porazí 81 z 133
61 ≈ ako priemer
🏆 Yokohama V906 z 7 meraní · 5 testov
porazí 105 z 133
79 +1,4 %

Yokohama V906 je najlepšia.

Podkategórie sucho

brzdenie na suchu

Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 5 testov
porazí 85 z 133
64 ≈ ako priemer
🏆 Yokohama V906 5 testov
porazí 99 z 133
75 +1,8 %

ovládateľnosť na suchu

Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 4 testy
porazí 66 z 117
57 ≈ ako priemer
🏆 Yokohama V906 2 testy
porazí 86 z 117
74 ≈ ako priemer

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Ľad

🏆 Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 z 2 meraní · 1 test 1 test
porazí 9 z 72
13 −13,7 %
Yokohama V906 z 3 meraní · 3 testy
porazí 6 z 72
9 −4,4 %

Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 je najlepšia.

Podkategórie ľad

brzdenie na ľade

🏆 Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 1 test
porazí 13 z 72
19 −14,0 %
Yokohama V906 3 testy
porazí 6 z 72
9 −4,3 %

trakcia na ľade

Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 1 test
porazí 1 z 23
7 −8,3 %
Yokohama V906
– Nemerané.

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Ekonomika

🏆 Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 z 7 meraní · 4 testy
porazí 38 z 133
29 −4,0 %
Yokohama V906 z 13 meraní · 5 testov
porazí 9 z 133
7 −10,2 %

Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 je najlepšia.

Podkategórie ekonomika

úspornosť (valivý odpor a spotreba)

🏆 Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 4 testy
porazí 44 z 128
35 ≈ ako priemer
Yokohama V906 4 testy
porazí 2 z 128
2 −7,2 %

výdrž (opotrebenie a oter)

🏆 Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 3 testy
porazí 26 z 95
28 −8,0 %
Yokohama V906 5 testov
porazí 19 z 95
21 −11,3 %

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.

Hluk a komfort

Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 z 3 meraní · 4 testy
porazí 74 z 128
58 −1,9 %
🏆 Yokohama V906 z 4 meraní · 4 testy
porazí 106 z 128
83 −1,0 %

Yokohama V906 je najlepšia.

Podkategórie hluk a komfort

tichosť (meraný aj subjektívny hluk)

Yokohama BLUEARTH*WINTER V905 3 testy
porazí 19 z 126
15 −1,9 %
🏆 Yokohama V906 4 testy
porazí 20 z 126
16 −1,0 %

pohodlie odpruženia

Yokohama BLUEARTH*WINTER V905
porazí 31 z 64
50 Nemerané.
🏆 Yokohama V906
porazí 49 z 64
78 Nemerané.

Vysoký percentil v jednej podskupine a nízky v druhej dá strednú hodnotu — tu je vidieť, ktorá z nich rozhodla.